ikona vroom ikona wallyflex ikona novinka

Centrálny vysávač pre pasívne domy

 

Svetová novinka
Exkluzívne iba u BVC
Ideálne riešenie pre pasívne domy


Odteraz sa systém štandardne dodáva do každého nového centrálneho vysávača BVC.

Ochranný filter z robustnej bavlnenej priemyselnej textílie, vybavený nárazovým štítom a dvojitými švami.

Filtračný vak vďaka ktorému neprichádzate do kontaktu s odpadom (nočná mora pri bezvreckových vysávačoch, najmä u alergikov)

HEPA 13 filter


Sme hrdí na to, že ako prví na svete prinášame centrálny vysávač vybavený systémom trojitej filtrácie. Po pozitívnych skúsenostiach a odozve od užívateľov agregátov Tidygirl (v ktorom bol systém trojitej filtrácie použitý už skôr) sme sa rozhodli zaviesť tento systém v každej sacej jednotke BVC ako štandard, bez ďaľších nákladov.

Existuje pre to mnoho dôvodov (odhliadnuc od zdravia, ktoré je pre nás vždy na prvom mieste).
Vysoké ceny energií vyžadujú starostlivé využitie vykurovaného vzduchu, hlavne v zimnom období. Naša najvýkonnejšia sacia jednotka BVC S800 dokáže vysať objem vzduchu obývačky o rozlohe 40m2 (100m3) mimo obytného priestoru za 1 hodinu.
S novým HEPA filtrom môže zostať vzduch vo vašom dome, s vysokou kvalitou a v rovnakom čase.

Dnes už v mnohých krajinách vyžadujú stavebné predpisy hermetické utesnenie stavieb proti stratám energie.

Preto sme prišli s riešením, vďaka ktorému nemusia ani majitelia pasívnych domov zavrhnúť inštaláciu centrálneho vysávača kvôli dôležitým tepelným stratám. Naviac s novým filtrom HEPA 13 (99,95% účinnosť) je kvalita vzduchu vráteného späť do priestorov domu ešte lepšia, ako pred začatím vysávania.HEPA filter je až posledným (finálnym) filtrom agregátu. Pred ním sa nasávaný vzduch (a odpad) filtruje najskôr vo filtračnom vrecku (vrecko na odpad) a potom v ochrannom filtri motora. Nakoniec sa vzduch očistí od mikročastíc a roztočov v HEPA filtri.

Úlohou filtračného vrecka je zberanie vysávaného odpadu. Po naplnení (min. po 6 mesiacoch, záleží od frekvencie vysávania) sa jednoducho vymení za nové a použité sa vyhodí. Užívateľ tak neprichádza do kontaktu s nazhromaždeným odpadom, čo sa u bezvreckových vysávačov môže stať nočnou morou, hlavne u alergikov.

Ochranný filter motora slúži ako preventívna ochrana pred vniknutím prachu (ktorý už je odchytený vo filtračnom vrecku) do priestoru motora, v prípade že je nesprávne nasadené filtračné vrecko, alebo bol vysatý ostrý predmet, ktorý zapríčinil pretrhnutie filtračného vrecka. Ochranný filter vyrobený z prémiovej priemyselnej bavlnenej textílie, si poradí aj s takouto situáciou.

Myslite na budúcnosť. Ak chcete dať svojmu milovanému domovu rozsiahlu energetickú reorganizáciu, vybavte sa centrálnym vysávačom BVC, ktorý spĺňa požiadavky rozumného hospodárenia s energiou.

logo centrálneho vysávania BVC

Prevádzka BA

Kamenná predajňa dočasne zatvorená

Prevádzka PB

Slov. partizánov 1991/65
017 01 Považská Bystrica

Obchodný register

Tel

+421 905 627 166
+421 905 644 120

E-Mail

bvc@etcinvest.sk office@etcinvest.sk

Prejsť do časti

» Obchod
» Akcia
» Novinky
» Obľúbené
» O nákupe
» Na stiahnutie
» Kontakt